Види сережок для стильного образу

Види сережок для стильного образу
Умовно, всі дизайни сережок можна розділити на класичні і фантазійні, але насправді їх набагато більше. Давайте детальніше розглянемо, які бувають типи сережок. Це допоможе вам підібрати ту пару, яка найкраще підкреслить риси вашого обличчя і стане прекрасним відображенням вашого настрою.
ЗМІСТ:
1. Класичні види сережок
Гвоздики (пусети)
Кільця
Підвіски
Шандельєр
2. Фантазійні види сережок
Двосторонні сережки
Сережки-протяжки
Моносережка
Кафф
Плаги
3. Види сережок за типом металу
4. Види замочків сережок
5. Як підібрати сережки за формою обличчя
Які бувають види сережок
Класичні види сережок - одні з найпопулярніших і улюблених прикрас. Їх легко знайти в кожному магазині ювелірних виробів. Розглянемо докладніше типи класичних сережок.
Класичні види сережок
Гвоздики (пусети)
Мініатюрні класичні сережки Т-подібної форми, з вивороту кріпляться фіксатором-заглушкою. Ці сережки можна назвати універсальними, тому що вони поєднуються з будь-яким одягом: повсякденним, вечірніми нарядами, спортивною формою.
Ще переваги пусетів в тому, що вони лаконічні, зручні для носіння - не чіпляються за одяг і волосся. Крім класичних типів, існує ще кілька видів гвоздиків:
Джекети. Гвоздики з додатковим «заднім» елементом, фіксуються зажимом чи нагвинчуються на основу.
Кластери. Пусети з дизайном з великих елементів: каменів, завитків чи чеканки.
Клаймбери. Вид гроздиків з голівкою у вигляді листочка, лози або стебла. Елемент відрізняється вигнутою формою і ніби «підіймається» вгору від мочки по краю вушної раковини.
Кільця
Більшість сережок-кілець круглі, але вони можуть бути й іншої форми: трикутної, ромбоподібної, квадратної, овальної. В асортименті нашого магазину ви знайдете і інші різновиди кілець:
Конго. Сережки-обручі більшого розміру. Вони торкаються плечей, тому стануть відмінним завершення ефектного образу.
Сережки huggies. Модні мінімалістичні сережки-кільця. Вони щільно прилягають і окільцьовують мочку вуха. Завдяки дизайну, такий тип сережок більш практичний в носці і не заважає протягом дня.
Підвіски
Подовжений вид сережок з додатковим елементом у вигляді: краплі, ланцюжка, тонкої декоративної пластини, кола, трикутника або будь-якої іншої геометричної форми.
Шандельери
Масивний тип сережок "підвіски". Відрізняються великою кількістю "рухливих" елементів, які з'єднуються один з одним каскадом або по ланцюжку. Їх можна впізнати по ряду звисаючих деталей, які сходяться під невеликим кутом. Підвіски можуть бути повсякденною або вечірньою прикрасою в залежності від виразності дизайну.
Фантазійні види сережок
Ювелірні дизайнери створюють все нові варіації прикрас, які виходять за рамки традицій. Нижче представлені найбільш популярні види фантазійних сережок.
Двосторонні сережки
Це пара з двох декоративних елементів, які охоплюють мочку вуха з зовнішньої і тильної сторони.
Сережки-протяжки
Тонкі ланцюжки проходять крізь мочку вуха. На одному кінці тонкий наконечник для протягування. На іншому - декоративний елемент: камінчик, карбування або металева кулька.
Моносережка
Сережка без пари, носиться тільки на одному вусі. Жінки люблять використовувати цей тип сережок, як акцентний яскравий елемент. Ще це вважається класичним варіантом для чоловічого вуха.
Кафф
Одиночна сережка, не вимагає проколу і носиться на хрящової частини вушної раковини, іноді охоплюючи все вухо разом з мочкою. Кафи відрізняються складним дизайном з ланцюжками, цікавими орнаментами. Іноді це аксесуар-партнер, його носять в парі з більш стриманими гвоздиками або маленькими конго.
Плаги
Сережки у вигляді маленьких циліндрів, вставляються всередину мочки. Прокол для цього додатково розширюється.
Види сережок за типом металу
Аксесуари відрізняються не тільки за зовнішнім виглядом, але і за матеріалом, з якого зроблені.
Ювелірна біжутерія. Сережки з металу, який не належить до коштовних, але з високою міцністю: титан, нержавіюча сталь, вольфрам. У сплав також додають в різних пропорціях олово, мідь, цинк, марганець, залізо. А прикрашають такі вироби вставками з недорогоцінних каменів, наприклад, фіанітами. Біжутерія з недорогоцінних металів менш міцна і все ж підходить для щоденного використання. Вартість невисока, тому можна відразу вибрати кілька комплектів.
Медичне золото. Сережки з міцного сплаву недорогоцінних металів, додатково покриваються найтоншим шаром позолоти. Такі прикраси сьогодні користуються великим попитом. Позолота надає виробам гарне сяйво, практично не відрізняється від справжнього золота. Завдяки технології випалу в печі при 900 ° C позолота надійно скріплюється з базовим металом і довгий час зберігає первинний зовнішній вигляд. На вибір представлено багато моделей, тому вам буде легко підібрати щось особливе, урочисте і на кожен день.
Срібло. У чистому вигляді не використовується для виготовлення прикрас, тому що воно занадто м'яке. Найчастіше в якості додаткових сплавів використовують мідь. Проба показує процентний вміст срібла. Наприклад, 925 - 92,5% срібло, решта - домішки. Срібні сережки представлені в різному ціновому діапазоні. Є з дорогоцінними каменями, є емальовані. Варіантів сотні.
Золото. Дорогоцінний метал. Як і срібло, прикраси з нього виготовляють, використовуючи домішки. У 375 пробі - 37,5% золота, решта мідь, срібло, паладій (або інші домішки). За ціною такі сережки найдорожчі, бо золото - метал, який уособлює розкіш і статус.
Щоб бути модною і стильною, не обов'язково купувати сережки тільки одного металу. Подивіться, які моделі є в асортименті. Придивіться до варіантів, які вам будуть до лиця.
Види замочків сережок
Вибрати зручний варіант замочка для сережок так само важливо, як і підібрати правильний стиль. Важливо, щоб під час носіння було комфортно. Найчастіше ювеліри використовують:
Англійський замок. Штифт застібки проходить крізь мочку вуха і ззаду фіксується тонкою вузькою металевою платівкою.
Італійський замок. Штифт охоплює мочку вуха, проходить крізь прокол і фіксується великою петлею.
Французький замок. Такий же принцип, як і італійський, але фіксатор мініатюрний і вимагає дбайливого звернення.
Замок-гвоздик (пусет). Прямий штифт фіксується затискачем або заглушкою із зворотнього боку мочки.
Замок-скоба. Тонка дротова дужка протягується крізь мочку через прокол і затискається гачком в основі сережки.
Крючок. Дріт у вигляді вигнутого гачка без кріплення. Протягується крізь мочку вуха. Для надійності гачок можна доповнити силіконовою заглушкою.
Булавка. Дужку сережки не видно, вона продовжує форму сережки. Замочок фіксується, коли дужка потрапляє в порожню частину сережки.
Рекомендувати якийсь певний вид складно, краще на практиці перевірити, який варіант більше сподобається. У наступній статті ми докладніше розповімо про різні видів замків, які з них надійні, як з ними правильно користуватися і не помилитися при виборі.
Як обрати сережки за формою обличчя
Якщо прикраса вам сподобалася, не поспішайте відразу купувати. Багато замовляють сережки тільки тому, що "гарні", при цьому забувають про інше важливий фактор - чи підійдуть сережки до лиця.
Зверніть увагу на свій тип обличчя, і виберіть правильний вид сережок.
Коло. Вибирайте сережки з підвісками, подовжені або трикутні. Форма створює гарний візуальний баланс.
Квадрат. Кращий вибір — сережки округлі без гострих країв, щоб зм'ягчити контур. Що стосується розміру, ви можете дозволити собі що завгодно - від гвоздиків до великих конго.
Овал. Підійдуть практично будь-які варіанти. Якщо форма обличчя витягнутий овал, уникайте занадто звисаючих сережок, щоб не посилити ефект.
Трикутник. Не личать гвоздики і прикраси, що звужуються донизу. Все інше можна носити.
Не можна покладатися на волю випадку, коли мова йде про стиль. Підбирайте сережки за формою обличчя, щоб завжди виглядати бездоганно!
За допомогою сережок ви можете створювати правильні акценти в своєму стилі. Наприклад, геометричні форми створюють діловий образ. Те, що потрібно, якщо ви хочете справити враження на співбесіді або в ділових переговорах. Сережки округлої форми надають зовнішності м'якість - ідеально підходять для створення жіночного і романтичного образу.
Не зупиняйте вибір на одному виді сережок. Експериментуйте! Пробуйте різні стилі і насолоджуйтеся.
Інші статті
- Види плетіння ланцюжків. ТОП-31 вид плетіння ланцюжківПовне керівництво для підбору ланцюжка - різновиди плетінь, ланцюжки для жінок і для чоловіків, методи виготовлення, види застібок і звичайно ж питання довговічності.Повна версія статті
- У чому зустрічати Новий Рік 2021? Рекомендації від ZOLOTA.UAЗовсім скоро ми будемо зустрічати новий 2021 рік, який за східним календарем пройде під знаком Білого Металевого Бика.Повна версія статті